Furniture Clinic – dla luksusowych aut

Luksusowy samochód ze skórzaną tapicerką, niskim podwoziem i odsłanianym dachem to marzenie niejednego miłośnika motoryzacji. Jeśli już jednak komuś udaje się spełnić sen o takim pojeździe, musi liczyć się z tym, że wysokiej klasy wnętrze wymaga szczególnego rodzaju atencji oraz regularnego dbania o to, żeby tapicerka trzymała się w jak najlepszym stanie.

Zastosowanie środków angielskiej marki

furniture clinicWysokogatunkowa skóra, która stanowi obicie tapicerskie w luksusowych samochodach wymaga szczególnego traktowania. Chociaż jest materiałem wyjątkowo trwałem, bez zastosowania odpowiednich środków traci z czasem swój wdzięk – jej kolor matowieje, pojawiają się ubytki i złuszczenia. Dlatego, żeby zadbać o jakość tapicerki, należy stosować wysokiej jakości środki czyszczące i impregnujące znanej maraki, na przykład, Furniture Clinic – ich aplikacja jest niezwykle łatwa, natomiast efekt powalający. Wystarczy zastosować je od trzech do czterech razy w roku, ażeby skóra tapicerska zachwycała swoją świeżością i długowiecznością. Te środki z jednej strony zapewniają ochronę przed brudem, z drugiej natomiast, konserwują skórę na całej jej powierzchni, doprowadzając ją do lśnienia. To także gwarancja ochrony przez uszkodzeniami mechanicznymi oraz oddziaływaniem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie słoneczne oraz deszcz, jaki może nas złapać podczas jazdy z odkrytym dachem – po aplikacji tworzy się na skórze niewidoczna warstwa ochronna, która zapewnia skuteczność na parę miesięcy.

Przed pierwszym użyciem produktu należy dokładnie zapoznać się z jego opisem oraz instrukcją działania, ponieważ skórę należy dokładnie umyć i wysuszyć – mokra skóra może bardzo źle znieść aplikację środków konserwujących, dlatego wszelkie środki ostrożności są wysoce zalecane. Każdy pragnie w końcu jak najpiękniejszej tapicerki we wnętrzu własnego auta.