Korekta pochwy w Bydgoszczy

Waginoplastyka jest zabiegiem coraz bardziej popularnym i wykorzystywanym w medycynie. Na takiego rodzaju operację decydują się kobiety, które doznały w przeszłości  rozciągnięcia pochwy na przykład w wyniku porodu. Głównym powodem, dla którego kobiety podejmują się zabiegu jest poprawa ich życia seksualnego i lepsze doznania podczas współżycia.

Na czym polega korekta pochwy?

korekta pochwy BydgoszczPoród fizjologiczny, czyli taki, który następuje za pomocą sił natury, często doprowadza do rozluźnienia ścian pochwy, a nawet do powstania wielu twardych i bolesnych blizn, co znacząco utrudnia życie seksualne. Plastyka pochwy jest zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej, który polega na zwężeniu wejścia do pochwy, przywróceniu jej elastyczności co o wiele poprawia jakości współżycia z partnerem. Decydują się na niego najczęściej kobiety, które kilkakrotnie podjęły się porodu siłami natury. Operacja przebiega zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym i trwa ona średnio niecałą godzinę. Polega ona na nacięciu przez doświadczonego lekarza ginekologa, tylnej ściany pochwy i usunięciu nadmiaru tkanki, następnie zszywając nadcięte miejsce rozpuszczalnymi szwami. Efekty uzyskane po operacji są trwałe, jednak mogą niestety zmienić się z powodu zajścia w kolejną ciąże. Widoczna poprawa zdrowotna oraz lepsze doznania obydwu partnerów z życia seksualnego to efekty, które daje nam korekta pochwy Bydgoszcz jest miastem posiadającym mnóstwo klinik zajmujących się takimi zabiegami, w których pracują godni zaufania lekarze. Cena takiego zabiegu waha się w granicach od 1000 do 4000 złotych co wcale nie jest dużą kwotą, ponieważ zabieg jest bardzo skomplikowany.

Kobiety często posiadają sporo kompleksów po porodzie co wiąże się z brakiem ochoty na współżycie z partnerem. Waginoplastyka przywraca takim kobietom pewność siebie i czerpanie przyjemności ze swojego życia seksualnego. Dzięki temu możemy dalej czuć się seksowne i pociągać swoich partnerów nawet po kilku porodach.