Zainteresowanie się płytkami podłogowymi nowego dostawcy

Praca w markecie budowlanym nie należała do najłatwiejszych zwłaszcza, że miałem mnóstwo obowiązków. Musiałem zajmować się logistyką, zamówieniami, wprowadzaniem nowych cen produktów i poszukiwaniem nowych producentów do współpracy.

Sprzedaż modnych płytek w markecie budowlanym

płytki batistaWłaściciel marketu produkty do sprzedaży wprowadzał sukcesywnie i dzięki temu był w stanie zbadać na jakim poziomie było zainteresowanie. W tym miesiącu dostałem zadanie, żeby znaleźć dostawcę płytek podłogowych, bo właśnie one miały trafić do sprzedaży. Zacząłem przeglądać oferty rożnych dostawców i od razu zainteresowały mnie podłogowe płytki Batista, które dostępne miał jeden z dostawców, u którego już zamawiałem towar. Płytki były dostępne w różnych kolorach i od razu przykuły moją uwagę. Markę doskonale znałem, bo mój znajomy ostatnio kładł płytki w kuchni i wybrał z tej firmy. Wszystkie decyzje potwierdzałem z szefem, dlatego poszedłem do niego z ofertą płytek, która mnie zainteresował. Szef dokładnie wszystko sprawdził i uznał, że lepiej wybrać nie mogłem. Poprosił mnie, żebym od razu zamówił u dostawcy te płytki, ale na początek miałem wybrać tylko kilka kolorów. Postawiłem na te bardziej powszechne i najchętniej wybierane, ponieważ zależało mi, żeby płytki dobrze się sprzedały. Jak wyniki zadowoli szefa, to na pewno dostanę dodatkową premię. Z dostawcą skontaktowałem się tego samego dnia i zamówiłem płytki podłogowe w ilości podanej przez szefa. Szybko udało się wszystko załatwić.

Płytki doskonale się sprzedawały i szef kazał mi zamówić wszystkie kolory, którymi dysponował dostawca. Klienci chętnie decydowali się na tę markę, bo była niezawodna a na to każdy zwracał szczególną uwagę. Co miesiąc dostawałem premię, bo sprzedaż szła świetnie.