Znalezienie świetnego dentysty

Jestem szczęśliwą mamą dwóch, uroczych synków. Staram się zadbać o nie jak najlepiej i czasami jest ciężko, gdyż mój mąż obecnie przebywa za granicą, dlatego wszystkie domowe jak i rodzinne obowiązki spoczywają właśnie na mnie. Ostatnio byłam z synem na wizycie u dentysty.

Wizyta u stomatologa dziecięcego w Rzeszowie

Dentysta dla dzieci RzeszówJeden z moich małych szkrabów nabawił się bólu zęba podczas zajadania się łakociami, które raz na jakiś czas przynoszę do domu. Mały bardzo narzekał na ból, który z każdą godziną się tylko nasilał. Po kilku godzinach nieustępującego bólu, był to dla mnie znak, że trzeba poprosić o pomoc dentystę. Niestety, synek bardzo nie chciał się do niego udać, gdyż bardzo się bał pierwszej wizyty u stomatologa. Na szczęście znalazłam interesujące ogłoszenie w internecie – dentysta dla dzieci Rzeszów jest dużym miastem i posiada wielu świetnych dentystów, jednakże ze względu na nieposiadanie auta, wybrałam się tam, gdzie miałam po prostu najbliżej. Po zatelefonowaniu na podany numer kontaktowy dowiedziałam się, że na wizytę można przyjść już w ten sam dzień. Po kilku próbach przekonania synka, aby poszedł ze mną bez robienia problemów, wreszcie się przemógł. W gabinecie stomatologa, było naprawdę ładnie. Posiadał on bowiem wiele ładnych plakatów oraz zabawek, przez co dziecko mogło czuć się znacznie lepiej psychicznie i skupić swoją uwagę na interesujących go rzeczach. Po kilkudziesięciu minutach, nie było już problemów – ząbek został wyleczony, a syn nie poczuł nawet najmniejszego bólu ze względu na dobre znieczulenie.

Cieszę się, że wszystko przebiegło tak bezproblemowo. Synek już przemógł swój strach do dentystów i od tamtej wizyty, nie boi się żadnej wizyty. Teraz już wiem, że mogę się udać do kogoś blisko mojego domu, gdzie rozwiążę wszystkie stomatologiczne problemy moich dzieci.